Zdalna praca z uczniami – Jolanta Fus- Język polski

Klasa IV uczniowie otrzymują informacje dotyczące danej lekcji, zadania z podręcznika i zeszytu ćwiczeń za pośrednictwem  e – dziennika , codziennie.
Czas realizacji zadań 1 – 2 dni.

Klasa V uczniowie za pośrednictwem e- dziennika, codziennie,  otrzymują materiały do pracy z wyjaśnieniami nauczyciela, w podręczniku lub zeszycie ćwiczeń.
Czas realizacji zadań – 1 lub 2  dni.

Klasa VI uczniowie za pośrednictwem e- dziennika (codziennie) otrzymują materiały  z wyjaśnieniami nauczyciela do bieżącej pracy . Czasem otrzymują polecenie wysłuchania lekcji ze strony „Wiedza z Wami” lub zadań interaktywnych na stronie epodreczniki.pl. 
Czas realizacji  zadań– 1 lub 2 dni.

Klasa VII uczniowie otrzymują zadania z repetytorium, podręcznika lub zeszytu ćwiczeń, wysłuchanie lekcji powtórzeniowych ze strony „Wiedza z Wami”, zadania interaktywne ze strony epodreczniki.pl oraz wybrane testy ze strony cke  (codziennie). Nauczyciel od 26.03 łączy się z uczniami za pomocą programu Zoom w celu telelekcji. 
Czas realizacji zadań – 1 lub 2 dni.

Klasa VIII uczniowie otrzymują zadania z repetytorium, podręcznika lub zeszytu ćwiczeń – (codziennie), polecenie wysłuchania lekcji ze strony „Wiedza z Wami”, zadania powtórzeniowe, które są publikowane na stronie www.cke.gov.pl oraz lekcje interaktywne na stronie epodreczniki.pl Od 27.03 nauczyciel łączy się codziennie z uczniami przez program Zoom w celu telelekcji.  
Czas realizacji zadań  – 1 dzień.

Nauczyciel jęz. polskiego codziennie umieszcza informacje w e-dzienniku w zakładce „zadania domowe” dotyczące lekcji, zadań, poleceń.

Uczniowie przesyłają wybrane przez nauczyciela  zadania na jego adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nauczyciel jest do dyspozycji uczniów i rodziców codziennie od godz. 9.00 do 15.00 Wszelkie zapytania, wątpliwości proszę kierować na adres e-dziennika  lub maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im Ks. Jana Twardowskiego

w Brzózie Stadnickiej

 

Brzóza Stadnicka 425,

37-110 Żołynia

tel./fax: (17) 224-80-23

e-mail szkoły: spbrzozastadnicka@wp.pl

Godziny zajęć

7:30 - 8:00

 8:00 - 8:45
8:50 - 9:35
9:40 - 10:25
10:45 - 11:30
11:50 - 12:35
12:40 - 13:25
13:30 - 14:15 

14:20 - 15:05

 

Dziennik elektroniczny

Dni wolne od nauki
Dni, w których obowiązuje strój odświętny

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

 

DEN

 

 

DZIEŃ PAPIESKI

 

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

BOŻE NARODZENIE

 

 

WIELKANOC

 

 

3 MAJA

 

 

DZIEŃ MATKI

 

 

DZIEŃ PATRONA

 

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Fluoryzacja