foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Katecheza zdalna dla Uczniów klas: II. III. IV. V. VII. S.P. Brzóza Stadnicka – ks. Bogusław Czarniecki

Szczęść Boże, witam Was wszystkich bardzo serdecznie, zapewniam o mojej modlitwie w Waszej intencji w tym trudnym czasie, jaki przeżywamy.

Chcę Was wszystkich zachęcić aby ten czas przeżywać w bliskości Boga przez osobistą i rodzinną modlitwę. Znajdźcie czas na czytanie Pisma Świętego, młodsi z Rodzicami, udział we Mszy Świętej oraz nabożeństwach pasyjnych (Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale) za pomocą transmisji w radiu, telewizji
czy Internecie. Możliwości jest bardzo dużo dlatego dbajcie o Waszą relacja z Bogiem „będąc w domu”.

Wielki Post to czas szczególny, czas w którym odnajdujemy Boga także podczas Rekolekcji Szkolnych. Wiemy, niestety w tym roku nie było dane nam ich przeżywać, dlatego chcę Was i Waszych Rodziców zachęcić do tego abyście za pomocą Internetu przeżyli spotkanie z Bogiem wsłuchując się w nauki rekolekcyjne przygotowane właśnie dla Was. To ogromny dar, w którym zapewne usłyszycie Głos Boga.

Polecam i zachęcam do skorzystania z załączonych linków:

Klasy II. III. IV. V. https://przemyska.pl/2020/03/28/wrd-droga-do-nieba-zapowiedz/

Klasa VII. (to już młodzież ;-) ) https://przemyska.pl/2020/03/28/wrm-antidotum-zapowiedz/

Przydatne dla Rodziców (błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny,
do pobrania poniżej artykułu z nim też warto się zapoznać)

https://przemyska.pl/2020/03/25/zarzadzenie-metropolity-przemyskiego-z-25-marca-2020-r/

Klasa II. - za pośrednictwem e-dziennika uczniowie otrzymują (średnio 2 razy w tygodniu) materiały do analizy. Obejmujące wskazówki dotyczące korzystania z katechizmu, linki do materiałów dostępnych w Internecie (Biblia dla dzieci i inne). Przewidziany czas realizacji wynosi 7 dni.

Klasa III. - za pośrednictwem e-dziennika uczniowie otrzymują (średnio 2 razy w tygodniu) materiały do analizy. Obejmujące wskazówki dotyczące korzystania z katechizmu, linki do materiałów dostępnych w Internecie (Biblia dla dzieci i inne). Przewidziany czas realizacji wynosi 7 dni. Proszę Rodziców aby zwrócili uwagę i w razie potrzeby pomogli dzieciom w przyswojeniu Małego Katechizmu (na końcu podręcznika) w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

Klasa IV. - za pośrednictwem e-dziennika uczniowie otrzymują (średnio 2 razy w tygodniu) materiały do analizy. Obejmują one wskazówki dotyczące korzystania z katechizmu i kart pracy oraz materiały umieszczone w plikach wysyłanych mailem (w postaci artykułów przeznaczonych do odczytania itp.), linki do materiałów dostępnych w Internecie (artykuły, filmy). Przewidziany czas realizacji 7 dni.

Klasa V. - za pośrednictwem e-dziennika uczniowie otrzymują (średnio 2 razy w tygodniu) materiały do analizy. Obejmują one wskazówki dotyczące korzystania z katechizmu i kart pracy oraz materiały umieszczone w plikach wysyłanych mailem (w postaci artykułów przeznaczonych do odczytania itp.), linki do materiałów dostępnych w Internecie (artykuły, filmy). Przewidziany czas realizacji 7 dni.

Klasa VII. - za pośrednictwem e-dziennika uczniowie otrzymują (średnio 2 razy w tygodniu) materiały do analizy. Obejmują one wskazówki dotyczące korzystania z katechizmu i kart pracy oraz materiały umieszczone w plikach wysyłanych mailem (w postaci artykułów przeznaczonych do odczytania itp.), linki do materiałów dostępnych w Internecie (artykuły, filmy). Przewidziany czas realizacji 7 dni.

            Uczniowie wszystkich klas wyniki swej pracy wysyłają na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im Ks. Jana Twardowskiego

w Brzózie Stadnickiej

 

Brzóza Stadnicka 425,

37-110 Żołynia

tel./fax: (17) 224-80-23

e-mail szkoły: spbrzozastadnicka@wp.pl

Godziny zajęć

7:30 - 8:00

 8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
9:50 - 10:35
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25 

14:35 - 15:20

 

Dni wolne od nauki

14 pażdziernika
2-3 stycznia
21-23 kwietnia
12 czerwca
19 czerwca


Dni, w których obowiązuje strój odświętny

2 września

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

11 października

DEN

 

17 października

DZIEŃ PAPIESKI

 

8 listopada

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 

20 grudnia

BOŻE NARODZENIE

 

8 kwietnia

WIELKANOC

 

4 maja

3 MAJA

 

26 maja

DZIEŃ MATKI

 

? czerwca

DZIEŃ PATRONA

 

26 czerwca

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Fluoryzacja

Dziennik elektroniczny

Facebook SP Brzóza Stadnicka