foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PLAN LEKCJI

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

KLASA  I

 godz. zaj.

Lp.

 Poniedziałek

Wtorek

 Środa 

 Czwartek

 Piątek

8.00-8.45     1. e. wcz.    e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.
8.50-9.35  2.  e. wcz.  religia  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.
9.40-10.25  3.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.
10.45-11.30  4.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  j. ang.  religia
11.50-12.35  5.  e. wcz.  e. wcz.  rytmika    j. ang.
             
             
             

 KLASA  II

 

 godz. zaj. L.p  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek 
 8.00-8.45 1.    e. wcz,  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.
 8.50-9.35 2.  j. ang.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.
 9.40-10.25 3.   e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  religia
 10.45-11.30 4.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.
 11.50-12.35 5.  e. wcz.    e. wcz.    
 12.40-13.25  6.      rytmika    
             

 KLASA  III

 godz. zaj.  Lp.  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek Piatek 
 8.00-8.45  1. e. wcz.  e. wcz.    e.wcz.  e. wcz.
 8.50-9.35  2.  religia  e. wcz.  j. ang.   e. wcz.  e. wcz.
 9.40-10.25  3. e. wcz.  e. wcz.  religia  e. wcz.  e. wcz.
10.45-11.30   4. e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.  e. wcz.
11.50-12.35  5. j. ang.     e. wcz.  e. wcz.  
 12.40-13.25  6.      rytmika    
             

 

 

KLASA IV

godz. zaj. 

Lp. 

Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czartek

 Piatek

7.10 - 7.55  0.    wych. do ż. w rodz.      
8.00-8.45  1.  godz. wych.  muz.  mat.    j.pol.
8.50 - 9.35  2.  mat.  inform.  przyr.  hist.  j.ang.
9.40-10.25  3.  rel.  j.pol.  j.ang.  j.ang.  mat.
10.45-11.30  4.  j.pol.  mat.  tech.  plast.  wf
11.50-12.35  5.  przyr.  wf  wf  wf  
12.40-13.25  6.      j.pol.  j.pol.  

 13.30-14.15

 7.

 

 

 rel.

 

 

 

 

KLASA V

godz. zaj. 

 Lp.

 Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

 Piątek

7.10-7.55  0.

 

     wych. do ż. w rodz.  
8.00-8.45   1. j.ang.  mat.  mat.  j.pol.  j.ang.
8.50-9.35   2.   plast.  j.pol.  hist.  j.ang.  mat.
9.40-10.25   3.  godz.wych.  inf.  biol.  mat.  wf
10.45-11.30  4.  wf  j.ang.  rel.  muz.  j.pol.
11.50-12.35   5.  rel.  goegr.  j.pol.  tech.  
12.40-13.25  6.  j.pol.  hist.    wf  

13.30-14.15

14.20-15.05

 7.

8.

 

 wf

     

 

 

KLASA VI

godz. zaj. 

Lp. 

Poniedziałek

 Wtorek

 Środa

 Czwartek

Piątek

7.10-7.55  0. j.pol.      wych.do z.w rodz.  
8.00-8.45 1. j.pol.  mat.  biol.  plast.  geogr.
8.50-9.35  2.  wf  muz.  mat.  mat.  hist.
9.40-10.25  3.  mat.  tech.  hist.  j.pol.  j.pol.
10.45-11.30  4. godz.wych.  j.pol.  j.ang.  wf  j.ang.
11.50-12.35  5. rel.  inf.  rel.  j.ang.  mat.
12.40-13.25  6.      wf    wf

13.30-14.15

14.20-15.05

 7.

8.

       

 

 

 

KLASA VII

godz. zaj. 

 Lp.

Poniedziałek

 Wtorek

Środa

 Czwartek

Piątek

7.00-7.55  0.          
8.00-8.45  1.  fiz.  chem.  j.niem.  zaj.art.  j. niem.
8.50-9.35  2.  mat.  mat.  rel.  j.pol.  mat.
9.40-10.25  3.  j.pol.  hist.  j.pol.  plast.  hist.
10.45-11.30  4. j.pol.  inf.  j.pol.  mat.  fiz.
11.50-12.35   5.  biol.  j.ang.  j.ang.  muz.  wf
12.40-13.25   6.  j.ang.   wf  biol.  j.ang.  godz.wych.
13.30-14.15  7. rel.  geogr.  wf  chem.  geogr.
 14.20-15.05  8.      wf    

 

KLASA VIII

godz. zaj. 

L.p 

Poniedziałek 

 Wtorek

Środa 

 Czwartek

Piątek 

7.10-7.55 0.  ed. dla bezp.      dor.zaw.   
8.00-8.45 1.  rel.  j.ang. dod.   hist. hist.   mat.
8.50-9.35  2.  mat.   chem.  j.niem.  mat.  j.niem.
9.40-10.25  3. mat.  j.ang.  mat.  fiz. j.ang. 
10.45-11.30  4.  j.ang.  wf   wos  godz. wych.  wos
11.50-12.35 5.  wf fiz.  biol.  j.pol.   geogr.
12.40-13.25 6.   wf  j.pol. rel.  chem.  j.pol. 
13.30-14.15 7.   j. polski inform.   j.pol. wf   j.pol. dod.
 14.20-15.05  8.          

 

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ NAUCZYCIELI

      VII-

nauczyciel Lp. Pn. Wt. Śr. Cz. Pt.
A. Babiarz 1 VII - VII - IV
  2 - VII IV - -
  3 - - -  VII -
  4  -  IV  -  VII
  5 IV
  6
              
A. Stopyra -  III  III III -
  2 III III III III III
  3 III III III - III
  4 III - III III III
  5 - - - - III
  6 - - - - -
  7 - - - - -
             
K. Rogowska  I -  -  I III
  2 I I I I I
  3 I I I I I
  4 - I I I I
  5 I - I - -
  6 - - - - -
  7 - - - - -
      WDŻ VII VIII  WDŻ VI      
R. Golenia  1  II II  - - II
  2 II II II - II
  3 II II - II II
  4

II

II II II II
  5 - - II II -
  6 - - - - -
  7 - - - - -
             
E. Iwańczyk-Sl.  VIII  VIII P  II  V
  V P VI IV VIII
  IV P II III IV
  VII V VIII VI
  VII I III P  
  - IV VI VIII
  -    
             
J. Fus  1  VI IV   - VIII 
  2 IV - - VI VII
  3 VII VIII IV VIII IV
  4 VII V VII V VIII
  5 VIII IV V V VI
  6 V VI VI VII -
  7 - - VIII - -
             
R. Fergisz  - -  -  -  -
  2 - - - - VI
  3 - VII VI VI VI
  4 IV - IV IV VIII
  5 V - VIII VIII IV
  6 VIII V V V IV
 

7

8

VIII

-

 V,VI

VII

VII

V,VI  VII
             
             
             
A. Brzezicka  1 -  -
  2 - B - B -
  3 B B - B V
  4 V B B B B
  5 IV VI IV B -
  6 VII - - - -
  7 - - - - -
             
K. Piękoś III  I,II -
  2 VII - V - -
  3 VI - - - -
  4 VI - - - -
  5 - - - - -
  6 IV - - - -
  7 - - - - -
             
ks. H. Franków  -  -  -  V
  2 - IV -

II

-
  3 - V -     -
  4 - III - VII -
  5 - II - III -
  6 - - - - -
 

7

8

-

-

VII

- - -
             
ks. P. Dzierżak  1  - -  -
  2 - - - - -
  3 - - VIII - -
  4 - - VI VI -
  5 - - - I I
  6 - - - VIII -
  7 - - - - -
             
D. Pudło            
J. Buszta            
             
R. Niemiec 1 VI  V  -
  2 VI VI VI VIII -
  3 VIII VI V V -
  4 VIII - VIII - V
  5 - - VII - VI
  6 - - VIII - VII
  7 - - - VIII VIII
             
Z. Szpila 1 VI  IV  - VII
  2 - V VIII - IV
  3 - - VII - -
  4 - - - - -
  5 - - - - -
  6 - - - - -
  7 - - - - -
             
D. Frańczak 1  -  - VIII  -
  2 - - VII - -
  3 - - - - -
  4 - VIII - - -
  5 - VII - - -
  6 - - - - -
  7 - - - - -
             
G. Podolec 1 IV  VI
  2 VIII - - V V
  3 V - - - VIII
  4 - - - - -
  5 VI VIII VI - VII
  6 VI VIII VII - -
 

7

8

VII

VII

VIII

- - -
             
 J. Kosior 1  - VII  - VIII 
  2 - VIII - VII -
  3 - - - - -
  4 - - - - -
  5 - - - - -
  6 - - - - -
  7 - - - - -
             
Ł. Dudek 1          
  2          
  3   IV       
  4    VI      
  5        
  6    VII      
  7   VIII       
  8          
             
H. Leja 1          
  2          
  3          
  4          
  5          
  6          
  7          
  8          

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im Ks. Jana Twardowskiego

w Brzózie Stadnickiej

 

Brzóza Stadnicka 425,

37-110 Żołynia

tel./fax: (17) 224-80-23

e-mail szkoły: spbrzozastadnicka@wp.pl

Godziny zajęć

7:30 - 8:00

 8:00 - 8:45
8:50 - 9:35
9:40 - 10:25
10:45 - 11:30
11:50 - 12:35
12:40 - 13:25
13:30 - 14:15 

14:20 - 15:05

 

Dni wolne od nauki




Dni, w których obowiązuje strój odświętny

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

 

DEN

 

 

DZIEŃ PAPIESKI

 

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

BOŻE NARODZENIE

 

 

WIELKANOC

 

 

3 MAJA

 

 

DZIEŃ MATKI

 

 

DZIEŃ PATRONA

 

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Fluoryzacja

Dziennik elektroniczny

Facebook SP Brzóza Stadnicka